Kontakt

 

FAQ 

1. Jak długo będę czekał na dietę i trening?
Plan dietetyczny i treningowy otrzymasz w przeciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty i otrzymania wypełnionej ankiety. W wyjątkowych okolicznościach tzn. okresach świątecznych zamówienie może się przesunąć do 5 dni.

 

2. Jaki czas obejmuje okres współpracy?
Okres współpracy w zależności od wykupionego pakietu obejmuje pełne 30 dni. Jeżeli chcesz dalej kontynuować współpracę przedłużasz pakiet na kolejny miesiąc.

 

3. Czy podczas okresu współpracy mogę zadawać pytania i liczyć na wprowadzanie zmian?
Zakupując pakiet posiadasz pełną opiekę przez cały czas trwania współpracy. Na Twoje pytania odpowiadamy codziennie lub co tydzień (w zależności od pakietu). Jeżeli chodzi natomiast o wprowadzanie zmian, są one wprowadzane na bieżąco w zależności od postępu.

 

4. Czy wszystkie plany treningowe, dietetyczne, suplementacja są dobierane indywidualnie?
Tak, wszystkie plany są układane indywidualnie, stąd też szczegółowe pytania, aby jak najlepiej je sprecyzować.

 

5. Jak wygląda przykładowa dieta?
Nie ma jednej diety dla wszystkich, ponieważ każdy człowiek ma inną analizę składu ciała, przemianę materii motorykę, styl życia.

 

6. Czy wymagane są badania do ułożenia diety?
Tak są konieczne, gdyż dzięki badaniom możemy z większą precyzją dobrać plan dietetyczny, odpowiednią suplementację oraz wykluczyć wszelkie problemy zdrowotne, które mogą mieć wpływ na osiągane rezultaty.

 

7.Czy jest możliwość jednoczesnego budowania masy mięśniowej i spalanie tkanki tłuszczowej?
Oczywiście że tak! Należy skończyć z mitem, że najpierw robi się masę, a potem rzeźbę. Przy doborze odpowiedniego planu treningowego i żywieniowego można jednocześnie budować masę mięśniową oraz spalać tkankę tłuszczową.

 

8. Ile czasu zajmie mi osiągnięcie celu?
To już będzie zależało od Ciebie i od twoich możliwości zaangażowania. My jesteśmy Twoimi mentorami, wskazujemy Ci drogę. Odpowiedzialność i to co siedzi w twojej głowie jest zależne tylko od Ciebie.

 

9. Kiedy powinienem zacząć ćwiczyć?
Każdy moment jest dobry, aby zacząć!

 

10. Co zawiera temat rozmów konsultacji?
Nakreślamy Twój cel do którego wspólnie dążymy, scharakteryzujemy dotychczasowe odżywianie i aktywność fizyczną. Dopasujemy do Twojego trybu życia dietę i trening (ewentualnie suplementację) tak aby został jak najlepszy efekt.

 

11. Trenujesz regularnie, zmieniasz dietę ale nie masz efektów?
Jest to często spotykany problem, dlatego na początku współpracy poprosimy Cię o zrobienie badań krwi. Warto pamiętać że oprócz poprawy wyglądu ważny jest stan naszego zdrowia.

 

12. Czy trening siłowy jest dobry dla kobiet?
Nie tylko jest dobry ale jest konieczny do osiągania odpowiednich efektów.

 

13. Czy możecie dobrać plan żywieniowy i treningowy pod daną dyscyplinę sportową?
Oczywiście że tak! Jako zawodowi sportowcy zdobyliśmy niezbędne doświadczenie praktyczne by dobrać odpowiedni plan do Twojej dyscypliny.

 

14. Czy muszę trenować w siłowni?
Nie ma takiej potrzeby. Wielu naszych podopiecznych trenuje w domu i osiąga znakomite efekty. Potrzebujemy troszeczkę sprzętu, ale naprawdę niewiele.

 

15. Jak wyglądają płatności?
W zależności od wybranego pakietu, płatność jest, od razu z góry lub co miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego cyklu treningowego lub planu dietetycznego.

 

Brak odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi, a chciałbyś o coś zapytać to służymy pomocą, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Wyślij maila na adres: info@madfitness.pl

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

* pola wymagane